Diş Temizletmek Zararlımı


Diş Temizletmek Zararlı mı?

Diş temizletmenin asıl amacı, diş ve diş eti hastalıklarıyla mücadelenin temelini oluşturmaktır. Diş hekimlerinin kullandığı ultrasonik profesyonel cihazlar sayesinde plaklar tartarlar ve diş eti cebindeki bakterilerin ağızdan temizlenmesini sağlar.

Diş temizliğinin ilk amacı hava ve püskürtülen özel bir temizleme tozu sayesinde plak tartar ve hastalıklı bazı dokuların ağız bölgesinden uzaklaştırılmasını sağlar. Görüldüğü üzere diş temizletmenin hiçbir zararı olmadığı gibi tam aksine çok yararlıdır.

Çok Uygun Fiyatlar ile Diş Temizletmek veya Diş Temizletme Hakkında bilgi Almak için;

0212 213 76 76

Diş Temizleme ve Beyazlatma Örnek

Diş Temizletmek Zararlımı ile Benzer Yazılar:

27 Kasım 2011 Saat : 8:43

“Diş Temizletmek Zararlımı” için 1 Yorum

  1. eylem diyor ki:

    Merhabalar,

    Benim diş etimde olan kanamalar nedeniyle diş hekimine gittim 5 sene önce ve tartar nedeniyle diş temizliği yaptı. Temizlik sonrası alt ön dişlerim sık olan kısımda bir dişimin etinde şişme meydana geldi ve şu ana kadar hiç bir biçimde inmedi. Geçtiğimiz ay kanamalar olması nedeniyle tekrar hekime gittim. Aynı alt çene ön dişlerde bu sefer tüm diş etlerimde şişme oldu. ( bu arada 2 temizlik önceden daha yaptırmıştım) 1 ayı geçmesine rağmen halen şiş ve kırmızı. Bunun nedeni ön alt dişlerin sık olması mıdır? Yada diş temizliği sonrasında ilaç mı kullanmam gerekiyor?

Diş Temizletmek Zararlımı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Kategoriler